KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16253193
nr 1625 3193
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Träsnitt, Kolorerat, Signerad, daterad 74. Bildmått: 10x12 cm, yttermått inklusive ram: 15x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:55:52
2/6 20:58:23
100 kr
3/6 17:45:49
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström